Latest Posts

proficredit

Posprzątane Polkowice

Polkowice od wielu lat przyłączają się Międzynarodowej Kampanii pod hasłem „Sprzątanie Świata”. Podobnie jest i w tym roku. W piątek w wielu miejscach miasta i gminy można było zobaczyć wyposażone w worki oraz rękawice sprzątające grupy.

Czytaj więcej

Przedszkolaki świętowali po raz pierwszy

Malowanie twarzy, dmuchańce, gry i zabawy, puszczanie baniek mydlanych. Między innymi takie atrakcje towarzyszyły podczas obchodzonego po raz pierwszy w naszej gminie Polkowickiego Dnia Przedszkolaka.

Czytaj więcej

4 dni ago

Pogoda nie przeszkodziła w świętowaniu

Stoły uginające się pod pysznymi, naturalnymi potrawami, ciekawe warsztaty, pokazy sportowe i wiele innych atrakcji. Do tego świetna atmosfera. Święto Wsi w Suchej Górnej się udało, choć pogoda nie rozpieszczała, bo było zimno i siąpił deszcz.

Czytaj więcej

4 dni ago

Wypadek śmiertelny w ZG Rudna

W środę, 14 września, o godzinie 9:59 na Rudnej Zachodniej na oddziale G-12 szybu R- IX doszło do silnego wstrząsu. Podczas tzw. „siódemki” w strefie zagrożenia przebywały 22 osoby, z czego 21 zostało wycofanych z zagrożonego rejonu. Akcja poszukiwawcza ostatniego górnika trwała 3 godziny. O godzinie 13.15 ratownikom udało się odnaleźć mężczyznę. Niestety wezwany na miejsce lekarz stwierdził zgon. Czytaj więcej

Sport

KGHM

Scroll to top