Latest Posts

Burmistrz nagrodził sportowców

Ponad 2 tysiące sportowców uprawia 20 dyscyplin w 18 stowarzyszeniach. Wszyscy są wspierani przez gminę Polkowice. Te liczby czynią Polkowice unikatem w skali Polski. Wyróżniający się zawodnicy, trenerzy oraz działacze odebrali we wtorek (25.04) nagrody i wyróżnienia od burmistrza Polkowic.

Czytaj więcej

1 dzień temu

Pół kilograma marihuany w stodole

Kolejnego zatrzymania związanego z narkotykami dokonali polkowiccy policjanci. Tym razem do aresztu trafi 63-letni mężczyzna podejrzany o posiadanie znacznej ilości narkotyków. W jego stodole znaleźli i zabezpieczyli blisko pół kilograma marihuany.

Czytaj więcej

1 dzień temu

Gry podwórkowe na Skalników

Gry podwórkowe to pomysł na kreatywne i kolorowe zagospodarowanie terenu. Powstaną na nawierzchni asfaltowej przy ulicy Skalników. Znane gry planszowe, między innymi „chińczyk” zostaną przeniesione na duży format. W założeniu mają angażować zarówno dzieci, młodzież jak i dorosłych polkowiczan.

Czytaj więcej

7 dni temu

Zatrzymany za posiadanie i handel narkotykami trafił do aresztu

Ponad 450 porcji handlowych marihuany oraz metaamfetaminy, znaleźli policjanci w jednym z mieszkań na terenie Polkowic. Zatrzymany w tej sprawie 23-letni mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał zarzut posiadania i handlu narkotykami, a decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.

Czytaj więcej

1 tydzień temu

Sport

KGHM

Scroll to top