Iskierki z Suchej Górnej bezkonkurencyjne

Młodzieżowa drużyna strażacka z OSP Sucha Górna zwyciężyła w I Ogólnopolskiej Olimpiadzie Dziecięcych Drużyn Pożarniczych. Zawody odbyły się w Wieruszowie. Drużyna z Suchej Górnej pod opieką Justyny Adamczyk reprezentowała gminę Polkowice oraz powiat polkowicki.

Iskierki znalazły się w gronie 32 drużyn z całej Polski walczących o tytuł mistrzowski. Rywalizacja toczyła się w trzech konkurencjach – mustrze, sztafecie oraz konkurencji o nazwie bojówka – motopompa.

– Nasza drużyna nie miała sobie równych. Zdobyliśmy maksymalną liczbę punktów – 15. Ten wynik świadczy o doskonałym przygotowaniu. Poświęciliśmy wiele czasu na przygotowania. Regularnie trenujemy i nasza ciężka praca przyniosła oczekiwane rezultaty. Jesteśmy dumni, że mogliśmy tak godnie reprezentować nasza gminę. Dziękuję burmistrzowi Polkowic, Wiesławowi Wabikowi za to, że zasponsorował nam udział w tej imprezie, a także zakupił umundurowanie – mówi nam Justyna Adamczyk.

Wywalczonego w Wieruszowie tytułu mistrzowskiego młodzi strażacy będą bronić za dwa lata.

Iskierki z Suchej Górnej bezkonkurencyjne

Młodzieżowa drużyna strażacka z OSP Sucha Górna zwyciężyła w I Ogólnopolskiej Olimpiadzie Dziecięcych Drużyn Pożarniczych. Zawody odbyły się w Wieruszowie. Drużyna z Suchej Górnej pod opieką Justyny Adamczyk reprezentowała gminę Polkowice oraz powiat polkowicki.

Iskierki znalazły się w gronie 32 drużyn z całej Polski walczących o tytuł mistrzowski. Rywalizacja toczyła się w trzech konkurencjach – mustrze, sztafecie oraz konkurencji o nazwie bojówka – motopompa.

– Nasza drużyna nie miała sobie równych. Zdobyliśmy maksymalną liczbę punktów – 15. Ten wynik świadczy o doskonałym przygotowaniu. Poświęciliśmy wiele czasu na przygotowania. Regularnie trenujemy i nasza ciężka praca przyniosła oczekiwane rezultaty. Jesteśmy dumni, że mogliśmy tak godnie reprezentować nasza gminę. Dziękuję burmistrzowi Polkowic, Wiesławowi Wabikowi za to, że zasponsorował nam udział w tej imprezie, a także zakupił umundurowanie – mówi nam Justyna Adamczyk.

Wywalczonego w Wieruszowie tytułu mistrzowskiego młodzi strażacy będą bronić za dwa lata.

Scroll to top