Footsteps – aplikacja mobilna dla Polkowic

Urządzenia mobilne z dostępem do Internetu posiada niemal każdy. To często podstawowe źródło informacji, także o mieście, które zamierzamy zwiedzić lub, w którym spędzamy czas w podróży, choćby czekając na autobus. Wówczas w smartfonie szukamy informacji o mieście, często korzystając ze specjalnych aplikacji, takich jak footsteps.

Footsteps to mobilna aplikacja stworzona przez piątkę studentów. Umożliwia ona zwiedzanie konkretnych miast poprzez z góry określone profile turysty. Decydujemy się na profil i otrzymujemy gotowe trasy do zwiedzania. Profili jest kilka, wybieramy jeden biorąc pod uwagę nasze zainteresowania oraz oczekiwania. Kierujemy się tym, czy interesuje nas historia, alternatywne miejsca, czy też lokalne restauracje. Personalizacja – to jest to, co wyróżnia aplikację spośród innych.
Od niedawna aplikacja działa także dla naszego miasta. Oprócz Polkowic w aplikacji footsteps znajdują się także – Warszawa, Wrocław, Kraków, Gdańsk, Zielona Góra i Legnica.

Aplikacja proponuje szereg gotowych tras. W Polkowicach dostępnych jest obecnie sześć tras, które są ciągle aktualizowane. Na każdej jest po kilka punktów wartych odwiedzenia. Są one opisane oraz opatrzone zdjęciem. Aplikacja jest dostępna dla systemów operacyjnych iOS (http://apple.co/1Y68Tqv) oraz Android (https://play.google.com/store/apps/details?id=travel.footsteps).

Footsteps – aplikacja mobilna dla Polkowic

Urządzenia mobilne z dostępem do Internetu posiada niemal każdy. To często podstawowe źródło informacji, także o mieście, które zamierzamy zwiedzić lub, w którym spędzamy czas w podróży, choćby czekając na autobus. Wówczas w smartfonie szukamy informacji o mieście, często korzystając ze specjalnych aplikacji, takich jak footsteps.

Footsteps to mobilna aplikacja stworzona przez piątkę studentów. Umożliwia ona zwiedzanie konkretnych miast poprzez z góry określone profile turysty. Decydujemy się na profil i otrzymujemy gotowe trasy do zwiedzania. Profili jest kilka, wybieramy jeden biorąc pod uwagę nasze zainteresowania oraz oczekiwania. Kierujemy się tym, czy interesuje nas historia, alternatywne miejsca, czy też lokalne restauracje. Personalizacja – to jest to, co wyróżnia aplikację spośród innych.
Od niedawna aplikacja działa także dla naszego miasta. Oprócz Polkowic w aplikacji footsteps znajdują się także – Warszawa, Wrocław, Kraków, Gdańsk, Zielona Góra i Legnica.

Aplikacja proponuje szereg gotowych tras. W Polkowicach dostępnych jest obecnie sześć tras, które są ciągle aktualizowane. Na każdej jest po kilka punktów wartych odwiedzenia. Są one opisane oraz opatrzone zdjęciem. Aplikacja jest dostępna dla systemów operacyjnych iOS (http://apple.co/1Y68Tqv) oraz Android (https://play.google.com/store/apps/details?id=travel.footsteps).

Scroll to top