Automatyka pokonana!

Kolejne zwycięstwo zanotowali piłkarze Cuprum Polkowice w rozgrywkach II Dolnośląskiej Ligi Futsalu. Tym razem w rewanżowym meczu z Automatyką BKS Bolesławiec drużyna trenera Białego wygrała 7:5.

Choć pierwsza połowa spotkania w Bolesławcu nie układała się po myśli Cuprum, w drugiej części gry udało się odmienić losy spotkania. W pierwszej połowie do siatki polkowiczan trafił Sebastian Tylutki, a przed końcem pierwszej odsłony gry Adrian Kulesza podwyższył prowadzenie gospodarzy na 2:0. Ten sam piłkarz dołożył trzeciego gola tuż po zmianie stron.

Na szczęście Cuprum, za sprawą dwóch trafień Grzegorza Dudy i jednego gola Mateusza Kochmana, zdołało wyrównać. Później było już tylko lepiej, bo hat-tricka zaliczył Dawid Biały i jedno trafienie dołożył Sebastian Cieśla. Na nic zdały się dwa gole bolesławian: Macieja Zielonki i Artura Spraskiego. Cuprum ostatecznie wygrało różnicą dwóch bramek.

Już w najbliższą sobotę polkowiczanie rozegrają na własnym parkiecie mecz z Albą Wrocław. Początek spotkania o godzinie 15:00.