Kacper Muszyński z Pasem

Zawodnik KS Metraco Armia Polkowice Kacper Muszyński wywalczył Pas Federacji WKSF. Reprezentant polkowickiego klubu podczas Gali K-1 NIGHT OF CHAMPIONS w Kłodzku pokonał Alexa Głowackiego.

Faworytem niedzielnego pojedynku o pas mistrzowski był niewątpliwie bardziej utytułowany kickboxer polkowickiej Armii. Kacper Muszyński nie dał Alexowi Głowackiemu z Forma Night Team Częstochowa żadnych szans wygrywając w 3. rundzie przez techniczny nokaut. Wygrana potwierdza dobrą formę Muszyńskiego już na początku nowego roku. Naszemu zawodnikowi życzymy kolejnych sukcesów. W marcu fighter KS Metraco Armia Polkowice wystartuje w Mistrzostwach Polski K-1 w Legnicy.

Kacper Muszyński z Pasem

Zawodnik KS Metraco Armia Polkowice Kacper Muszyński wywalczył Pas Federacji WKSF. Reprezentant polkowickiego klubu podczas Gali K-1 NIGHT OF CHAMPIONS w Kłodzku pokonał Alexa Głowackiego.

Faworytem niedzielnego pojedynku o pas mistrzowski był niewątpliwie bardziej utytułowany kickboxer polkowickiej Armii. Kacper Muszyński nie dał Alexowi Głowackiemu z Forma Night Team Częstochowa żadnych szans wygrywając w 3. rundzie przez techniczny nokaut. Wygrana potwierdza dobrą formę Muszyńskiego już na początku nowego roku. Naszemu zawodnikowi życzymy kolejnych sukcesów. W marcu fighter KS Metraco Armia Polkowice wystartuje w Mistrzostwach Polski K-1 w Legnicy.

Scroll to top