Radosław Kawęcki wypływał mistrza świata

Radosław Kawęcki został mistrzem świata na 200 metrów stylem grzbietowym. To już trzeci z rzędu tytuł Radosława Kawęckiego na tym dystansie. Wcześniej Kawęcki triumfował cztery lata temu w Stambule, a dwa lata temu powtórzył złoto w Dausze.

Konkurencja odbywała się na krótkim basenie w kanadyjskim Windsor i nasz zawodnik w finale osiągnął czas 1.47,63 w imponującym stylu pokonując rywali.

Radosław Kawęcki jest twarzą prowadzonego przez KGHM Polska Miedź programu CSR EKO-Zdrowie, którego jednym z projektów są zajęcia nauki pływania dla dzieci. Kawęcki wielokrotnie gościł w Zagłębiu Miedziowym spotykając się z dziećmi i młodzieżą w szkołach i pływalniach naszego regionu.

Radosław Kawęcki wypływał mistrza świata

Radosław Kawęcki został mistrzem świata na 200 metrów stylem grzbietowym. To już trzeci z rzędu tytuł Radosława Kawęckiego na tym dystansie. Wcześniej Kawęcki triumfował cztery lata temu w Stambule, a dwa lata temu powtórzył złoto w Dausze.

Konkurencja odbywała się na krótkim basenie w kanadyjskim Windsor i nasz zawodnik w finale osiągnął czas 1.47,63 w imponującym stylu pokonując rywali.

Radosław Kawęcki jest twarzą prowadzonego przez KGHM Polska Miedź programu CSR EKO-Zdrowie, którego jednym z projektów są zajęcia nauki pływania dla dzieci. Kawęcki wielokrotnie gościł w Zagłębiu Miedziowym spotykając się z dziećmi i młodzieżą w szkołach i pływalniach naszego regionu.

Scroll to top