Od jutra można głosować na projekty z budżetu obywatelskiego

Od jutra rozpocznie się głosowanie nad projektami, które zostaną zrealizowane w ramach Polkowickiego Budżetu Obywatelskiego. Głosowanie potrwa do 4 grudnia, a jego wyniki poznamy dwa dni później.

Głosowanie będzie się odbywało w czterech miejscach na terenie miasta – Urzędzie Gminy, Polkowickim Centrum Usług Zdrowotnych, Ośrodku Pomocy Społecznej oraz Uczelni Jana Wyżykowskiego, w godzinach od 10 do 17. W tych punktach będą do pobrania specjalne karty do głosowania.
– Każdy polkowiczanin ma możliwość oddania głosu na jeden wybrany przez siebie projekt. Gorąco zachęcam wszystkich Polkowiczan do wzięcia udziału w głosowaniu. Poprzez ten akt mieszkańcy naszej gminy mają realną możliwość współdecydowania o tym, które projekty będą realizowane – mówi Wiesław Wabik, burmistrz Polkowic.

Mieszkańcy Polkowic złożyli 30 projektów.  Na realizację zadań w pierwszej, pilotażowej edycji Polkowickiego Budżetu Obywatelskiego w budżecie gminy Polkowice na rok 2017 przeznaczono kwotę miliona i 50 tysięcy złotych.
Projekty będą realizowane na terenie jednostek pomocniczych gminy Polkowice, czyli osiedli oraz sołectw. W sumie jest 25 takich jednostek – 10 osiedli oraz 15 sołectw. Na realizację projektów na terenie osiedli zostanie przeznaczonych 60 tysięcy złotych, a w wioskach 30 tysięcy złotych.
Szczegółowe informacje na temat zgłoszonych projektów dostępne po kliknięciu w link http://www.polkowice.eu/projekt-pbo.html/

Od jutra można głosować na projekty z budżetu obywatelskiego

Od jutra rozpocznie się głosowanie nad projektami, które zostaną zrealizowane w ramach Polkowickiego Budżetu Obywatelskiego. Głosowanie potrwa do 4 grudnia, a jego wyniki poznamy dwa dni później.

Głosowanie będzie się odbywało w czterech miejscach na terenie miasta – Urzędzie Gminy, Polkowickim Centrum Usług Zdrowotnych, Ośrodku Pomocy Społecznej oraz Uczelni Jana Wyżykowskiego, w godzinach od 10 do 17. W tych punktach będą do pobrania specjalne karty do głosowania.
– Każdy polkowiczanin ma możliwość oddania głosu na jeden wybrany przez siebie projekt. Gorąco zachęcam wszystkich Polkowiczan do wzięcia udziału w głosowaniu. Poprzez ten akt mieszkańcy naszej gminy mają realną możliwość współdecydowania o tym, które projekty będą realizowane – mówi Wiesław Wabik, burmistrz Polkowic.

Mieszkańcy Polkowic złożyli 30 projektów.  Na realizację zadań w pierwszej, pilotażowej edycji Polkowickiego Budżetu Obywatelskiego w budżecie gminy Polkowice na rok 2017 przeznaczono kwotę miliona i 50 tysięcy złotych.
Projekty będą realizowane na terenie jednostek pomocniczych gminy Polkowice, czyli osiedli oraz sołectw. W sumie jest 25 takich jednostek – 10 osiedli oraz 15 sołectw. Na realizację projektów na terenie osiedli zostanie przeznaczonych 60 tysięcy złotych, a w wioskach 30 tysięcy złotych.
Szczegółowe informacje na temat zgłoszonych projektów dostępne po kliknięciu w link http://www.polkowice.eu/projekt-pbo.html/

Scroll to top