Rusza Turniej o Puchar CCC

Koszykarskie emocje wracają do naszego miasta! Już dziś rusza Turniej o Puchar CCC i będzie to pierwsza okazja do zobaczenia w akcji nowej drużyny CCC Polkowice. W dwudniowym międzynarodowym turnieju na parkiecie hali przy Dąbrowskiego polkowickie koszykarki powalczą z ekipami Artego Bydgoszcz, Good Angels Koszyce oraz Valosunu Brno. Wstęp na wszystkie mecze turnieju będzie bezpłatny.

Na turniej przyjadą silne drużyny – mistrzynie Słowacji (Good Angels Koszyce), wicemistrzynie Polski (Artego Bydgoszcz) i piąta drużyna ligi czeskiej (Valosun Brno). Polkowickie konfrontacje, mimo towarzyskiego charakteru, powinny spełnić oczekiwania nawet najbardziej wybrednych miłośników koszykówki.

Podczas Turnieju o Puchar CCC kibice po raz pierwszy zobaczą mocno przebudowaną latem drużynę. W składzie z ubiegłego sezonu pozostały jedynie Ewelina Gala, Natalia Bucyk i Angelika Stankiewicz. Ta ostatnia leczy jednak kontuzję, dlatego jej występ jest wykluczony, podobnie jak Amerykanek Brittany Boyd i Isabelle Harrison, które po przerwie na Igrzyska Olimpijskie Rio 2016 kontynuują grę w zawodowej lidze WNBA.

Pierwszy mecz Basket Ligi Kobiet CCC rozegra 1 października

Terminarz spotkań Turnieju o Puchar CCC:
16.09.2016 (piątek)
17:00 (półfinał nr 1): Artego Bydgoszcz – Good Angels Koszyce
19:15 (półfinał nr 2): CCC Polkowice – Valosun Brno

17.09.2016 (sobota)
11:00 – Mecz o 3. miejsce
13:15 – Finał

Rusza Turniej o Puchar CCC

Koszykarskie emocje wracają do naszego miasta! Już dziś rusza Turniej o Puchar CCC i będzie to pierwsza okazja do zobaczenia w akcji nowej drużyny CCC Polkowice. W dwudniowym międzynarodowym turnieju na parkiecie hali przy Dąbrowskiego polkowickie koszykarki powalczą z ekipami Artego Bydgoszcz, Good Angels Koszyce oraz Valosunu Brno. Wstęp na wszystkie mecze turnieju będzie bezpłatny.

Na turniej przyjadą silne drużyny – mistrzynie Słowacji (Good Angels Koszyce), wicemistrzynie Polski (Artego Bydgoszcz) i piąta drużyna ligi czeskiej (Valosun Brno). Polkowickie konfrontacje, mimo towarzyskiego charakteru, powinny spełnić oczekiwania nawet najbardziej wybrednych miłośników koszykówki.

Podczas Turnieju o Puchar CCC kibice po raz pierwszy zobaczą mocno przebudowaną latem drużynę. W składzie z ubiegłego sezonu pozostały jedynie Ewelina Gala, Natalia Bucyk i Angelika Stankiewicz. Ta ostatnia leczy jednak kontuzję, dlatego jej występ jest wykluczony, podobnie jak Amerykanek Brittany Boyd i Isabelle Harrison, które po przerwie na Igrzyska Olimpijskie Rio 2016 kontynuują grę w zawodowej lidze WNBA.

Pierwszy mecz Basket Ligi Kobiet CCC rozegra 1 października

Terminarz spotkań Turnieju o Puchar CCC:
16.09.2016 (piątek)
17:00 (półfinał nr 1): Artego Bydgoszcz – Good Angels Koszyce
19:15 (półfinał nr 2): CCC Polkowice – Valosun Brno

17.09.2016 (sobota)
11:00 – Mecz o 3. miejsce
13:15 – Finał

Scroll to top