Wszystkie mecze Euro 2016 na telebimie w Amfiteatrze

Już w najbliższy piątek rozpoczynają się Mistrzostwa Europy w piłce nożnej. Na francuskich stadionach zostanie rozegranych 51 meczów. Wszystkie będzie można obejrzeć na telebimie w Amfiteatrze Miejskim w Centralnym Parku Zabaw i Wypoczynku.

– Piłkarskie Euro to jedna z najbardziej atrakcyjnych medialnie imprez sportowych. Zainteresowanie piłką nożną jest olbrzymie, a wspólne oglądanie meczów ma zupełnie inny ładunek emocjonalny. Wiemy to w Polkowicach, bo już wcześniej organizowaliśmy wspólne oglądanie meczów na telebimie, nie tylko piłkarskich, ale także siatkarskich. Pamiętam emocje, które towarzyszyły meczom Polaków na siatkarskim mundialu przed dwoma laty. Jestem przekonany, że podobnie będzie tym razem. Tym bardziej, że bardzo liczę na udany występ naszych piłkarzy – mówi Wiesław Wabik, burmistrz Polkowic.

Euro 2016 rozpoczyna się w piątek, 10 czerwca, o 21 meczem gospodarzy turnieju, Francji z Rumunią. Pierwszy mecz Polaków odbędzie się w niedzielę (12 czerwca) o godzinie 18. Rywalem naszej drużyny narodowej będzie Irlandia Północna. W pierwszej fazie turnieju mecze będą się odbywać o 15, 18 oraz 21. Przy okazji meczów w polkowickiej strefie kibica, która powstanie na czas imprezy przewidziano także inne atrakcje – będą dmuchańce, miniboisko, na którym dzieci będą mogły piłkę nożną.

– Serdecznie zapraszam wszystkich na wspólne oglądanie meczów w ramach Mistrzostwa Europy w piłce nożnej we Francji. Przeżyjmy te emocje razem – mówi Wiesław Wabik, burmistrz Polkowic.

Wszystkie mecze Euro 2016 na telebimie w Amfiteatrze

Już w najbliższy piątek rozpoczynają się Mistrzostwa Europy w piłce nożnej. Na francuskich stadionach zostanie rozegranych 51 meczów. Wszystkie będzie można obejrzeć na telebimie w Amfiteatrze Miejskim w Centralnym Parku Zabaw i Wypoczynku.

– Piłkarskie Euro to jedna z najbardziej atrakcyjnych medialnie imprez sportowych. Zainteresowanie piłką nożną jest olbrzymie, a wspólne oglądanie meczów ma zupełnie inny ładunek emocjonalny. Wiemy to w Polkowicach, bo już wcześniej organizowaliśmy wspólne oglądanie meczów na telebimie, nie tylko piłkarskich, ale także siatkarskich. Pamiętam emocje, które towarzyszyły meczom Polaków na siatkarskim mundialu przed dwoma laty. Jestem przekonany, że podobnie będzie tym razem. Tym bardziej, że bardzo liczę na udany występ naszych piłkarzy – mówi Wiesław Wabik, burmistrz Polkowic.

Euro 2016 rozpoczyna się w piątek, 10 czerwca, o 21 meczem gospodarzy turnieju, Francji z Rumunią. Pierwszy mecz Polaków odbędzie się w niedzielę (12 czerwca) o godzinie 18. Rywalem naszej drużyny narodowej będzie Irlandia Północna. W pierwszej fazie turnieju mecze będą się odbywać o 15, 18 oraz 21. Przy okazji meczów w polkowickiej strefie kibica, która powstanie na czas imprezy przewidziano także inne atrakcje – będą dmuchańce, miniboisko, na którym dzieci będą mogły piłkę nożną.

– Serdecznie zapraszam wszystkich na wspólne oglądanie meczów w ramach Mistrzostwa Europy w piłce nożnej we Francji. Przeżyjmy te emocje razem – mówi Wiesław Wabik, burmistrz Polkowic.

Scroll to top