Wzmocnień ciąg dalszy

Działacze koszykarskiego klubu CCC Polkowice pozyskali kolejną nową zawodniczkę do ekipy mistrzyń Polski. W przyszłym sezonie w pomarańczowej koszulce będzie występowała Martyna Koc…

– Dziś podpisaliśmy roczny kontrakt z Martyną. To doświadczona zawodniczka, która zawsze daje wiele zespołom, w których występuje. Liczymy, że także naszej drużynie jej gra przyniesie dużo pożytku – powiedział na łamach oficjalnej strony internetowej CCC prezes Krzysztof Korsak.

29-letnia skrzydłowa w poprzednim sezonie grała w drużynie Energi Toruń. Nowa zawodniczka CCC notowała średnio 8,8 punktu i 4,9 zbiórki na mecz.

Koc jest ósmą zawodniczką, która podpisała kontrakt z CCC. W składzie polkowickiej ekipy na przyszły sezon są już Magdalena Leciejewska, Agnieszka Majewska, Valeriya Musina, Magda Skorek, Belinda Snell, Paulina Misiek oraz Teja Oblak.

Wzmocnień ciąg dalszy

Działacze koszykarskiego klubu CCC Polkowice pozyskali kolejną nową zawodniczkę do ekipy mistrzyń Polski. W przyszłym sezonie w pomarańczowej koszulce będzie występowała Martyna Koc…

– Dziś podpisaliśmy roczny kontrakt z Martyną. To doświadczona zawodniczka, która zawsze daje wiele zespołom, w których występuje. Liczymy, że także naszej drużynie jej gra przyniesie dużo pożytku – powiedział na łamach oficjalnej strony internetowej CCC prezes Krzysztof Korsak.

29-letnia skrzydłowa w poprzednim sezonie grała w drużynie Energi Toruń. Nowa zawodniczka CCC notowała średnio 8,8 punktu i 4,9 zbiórki na mecz.

Koc jest ósmą zawodniczką, która podpisała kontrakt z CCC. W składzie polkowickiej ekipy na przyszły sezon są już Magdalena Leciejewska, Agnieszka Majewska, Valeriya Musina, Magda Skorek, Belinda Snell, Paulina Misiek oraz Teja Oblak.

Scroll to top